شما اینجا هستید
اخبار » حضور «جمعیت» در میان ساکنان منطقه‌ی ۶ تهران و بوستان قزل قلعه

حضور پررنگ مردم در فصل تابستان  در بوستان‌های تهران، زمینه‌ساز ویژه برنامه‌ی “جشنواره تابستانی شادستان”  در قالب گفتگو در شهر( کتابخانه انسانی) شد.
طی این جشنواره که از تاریخ ۲/۵/۹۷ تا ۱۷/۵/۹۷ برگزار گردید _و همچنان در قالب برنامه‌های آموزشی، فرهنگی ادامه دارد_ شهروندان در این روزها به بحث در موضوعات گوناگون می‌پردازند و هریک نظرات و مشکلات خود را پیرامون موضوع منتخب مطرح می‌کنند و تجربیاتشان را با هم به اشتراک می‌گذارند. موضوع منتخب این گفتگو در روز پنچ‌شنبه چهارم مردادماه «اشتراک تجربه مصرف دخانیات وعوارض آن» بود که با استقبال گرمی از سوی شهروندان روبه رو شد. شرکت‌کنندگان در این گفتگو تاکید داشتند که مسأله‌ی دخانیات، بحثی همگانی است که  باید از ریشه آن را حل نمود و مسئولین به‌تنهایی نمی‌توانند این معضل دامن‌گیرِ اقشار متعدد جامعه را حل کنند و مردم نقش بسیار پررنگی برای حل این مسأله دارند؛ قطعا در راستای این هدف و رسیدن به جامعه‌ی سالم، به برنامه‌ریزی دقیق و منطقیِ قابل اجرا نیاز است.
درپایان، میان شرکت‌کنندگان، نشریه “کارت قرمز” و بروشور توزیع شد و از آنها دعوت به عمل آمد که فرزندان خود را به مرکز «فرآموز نفس پاک» بیاورند تا کودکان‌ با شرکت در این بازدید آموزشی تفریحی، ضمن تقویت “مهارت نه گفتن” از جمله “نه به دخانیات”، از همین سنین، با مضرات مواد دخانی آشنایی پیدا کنند. همچنین از اشخاصی که تمایل به ترک سیگار داشتند برای مراجعه به واحد رایگان “کلینیک ترک سیگار و قلیان” جمعیت  ثبت نام به عمل آمد.

«روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association