شما اینجا هستید
اخبار » مشارکت «جمعیت» طی نشست هم‌افزایی شورای سلامت در دفتر شهردار ناحیه ۶ منطقه ۶

نشست هم‌افزایی شورای سلامت در دفتر شهردار ناحیه ۶ منطقه ۶ ابوالفضل کاظمی، با مشارکت مدیران اجرایی-پژوهشی ناحیه از جمله مدیر اجرایی «جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران» بیست و یکم آبان‌ماه برگزار گردید. در این جلسه مواردی چون ارتقای خدمات اجتماعی و بهداشتی-درمانی به اقشار خاص و در معرض آسیب، همچنین راه‌های رفع خطرات محیطی ناحیه برای عموم بررسی شد.
موضوعات مناسب‌سازی معابر برای معلولین، ارائه خدمات به کارگران فصلی در جهت تزریق واکسن آنفلوآنزا و هپاتیت، کنترل دیابت، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به سالمندان و خانواده معظم شهدا در هفته سلامت و دیابت، همین‌طور ارائه خدمات و اقدامات اجتماعی و برگزاری مسابقات ورزشی از جمله مواردی بود که در نشست مشارکتی-توان‌افزایی نیروهای بالقوۀ ناحیه مطرح گردید.
همچنین در خصوص موارد مسبب ایجاد مخاطرات محیطی که در سلامتی شهروندان و به نوعی ساکنان و عابران این منطقه این منطقه اثرگذار می‌باشد، بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید با مشارکت صد در صدی تمامی کارگروه‌ها و توان‌افزایی یکدیگر، موارد مورد اتفاق نظر، با حمایت شهردار محترم ناحیه پیگیری و در حد پتانسیل‌های ممکن، اجرایی گردد .
لازم به ذکر است در نشست شورای سلامت که ساعت ۱۰ صبح دیروز در دفتر کار شهردار ناحیه ۶ منطقه ۶ برگزار شد، ابوالفضل کاظمی شهردار ناحیه، مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه ۶، مدیران سرای محلات منطقه ۶، معاون اجتماعی کلانتری یوسف آباد، مدیر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، دبیر شورایاری منطقه ۶، سوپروایزر آموزشی بیمارستان شهرام، نماینده پژوهشگاه علوم انسانی ، همچنین نمایندگان سازمان‌ها و ارگان‌های فعال منطقه حضور داشتند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association