شما اینجا هستید
اخبار » بازدید مسئولین وزارت بهداشت و شورای اسلامی شهر تهران از واحد فرآموز نفس پاک

بر اساس همین گزارش در این بازدید با اطاق های نمایش، نقاشی، انیمیشن، دانستنی ها، داستان و ورزش و نحوه مواجهه با فرد سیگاری و آموزش های لازم آشنا شدند.

دکتر گل مکانی با تحسین از کار علمی و آموزشی که انجام می شود به مفید بودن اطاق دانستنی ها که بصورت علمی و عملی تاثیر بد استفاده از دود را به دانش آموزان و البته بزرگترها منتقل می کند اشاره نمود.

وی افزود: شما خدمتی فوق العاده با خلاقیت و روانشناسانه انجام می دهید و باید سعی شود با توسعه از فرصتها بیشتر بهره برداری کنیم.

وی خواستار شد تا با ارتباط تنگاتنگ با همدیگر از تجارب و امکانات هم بهره ببریم .

دکتر گل مکانی مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت خاطر نشان ساخت : انشاءالله بتوانیم ارتباط شما را با استان ها و شهرستان ها برقرار و این آموزش را گسترش بدهیم .

دکتر قمی مشاور عضوشورای اسلامی شهر تهران نیز با تایید این آموزش ها گفت ما هماهنگ های لازم را جهت بازدید سفیران سلامت و مسئولین شهرداری از این مرکز انجام تا بتوانیم همکاری و تعامل بیشتری داشته باشیم.

شایان ذکر است طرح فرآموز نفس پاک، طرح آموزش به مهدهای کودک و دانش آموزان مقاطع ابتدایی و دبیرستانی می باشد. در این طرح عزت نفس، قدرت نه گفتن به مواد دخانی مثل سیگار و قلیان همچنین آشنایی با مضرات تدخین بصورت های مختلف آموزش داده می شود . این کلاس ها هر روزه پذیرای ۴۰ نفر از دانش آموزان با همکاری مدارس بوده تا با ضررهای استعمال دخانیات بصورت علمی و کارگاهی آشنا شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association