شما اینجا هستید
اخبار ویژه » نشست دبیران حوزه ی علمیه قم با دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات

در ملاقات با ایت الله بهجت پور در دفتر ایشان در قم که سرکارخانم ظهیری معاون فرهنگی حضور داشت ابتدا آقای معین شیرازی رئیس هیئت مدیره جمعیت گزارش کوتاهی از وضعیت موجود جامعه در خصوص استعمال دخانیات را ارائه داد.
سپس آقای دکتر مسجدی دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران ضمن ابراز خرسند ی از این ملاقات گفت : متاسفانه مواد دخانی در خانواده ها نفوذ کرده و باعث حرمت شکنی و ناهنجاری شده است.
وی گفت : تقاضا داریم از روحانیت و خواهران که در امر مبارزه با مواد دخانی با تمام ظرفیت ما را کمک کنید.
دکتر مسجدی با اظهار اینکه خوشبختانه حوزه با مدیریت خوبی که دارد روابط شفاف و سالمی که بین شاگرد یا طلبه و استاد برقرار هست و انتخاب ها آزاد، حضور داوطلبانه ، مشتاقانه قابل تقدیر است گفت : بر همین اساس تقاضا داریم دانشجویان با عنوان طلبه ما را در این وضعیت نابسامان دخانیات یاری دهند.
در ادامه حضرت آیت الله بهجت پور مدیر حوزه علمیه خواهران کشور با تاکید بر مسئله مبارزه با دخانیات گفت : چه بسیار مسائل را همه می دانند که بد است اما متاسفانه دایره آن همواره بیشتر می شود مثل دخانیات و این جای نگرانی دارد و همه باید با اینگونه مسائل هر طور می توانند مبارزه کنند.
آیت الله بهجت پور مدیر حوزه ی علمیه خواهران کشور تاکید کرد : ما آمادگی خود را در همکاری با خدمات خالصانه شما و مبارزه با دخانیات اعلام می کنیم.
وی خاطر نشان ساخت : از طریق سرکار خانم ظهیری و مسئولین دیگر همه امکانات را هماهنگ کنند که بتوانیم این معضل خانمان سوزرا هرچقدر می توانیم به صفر نزدیک کنیم.
مدیر حوزه علمیه خواهران افزود : شما می توانید از فضای مجازی با گذاشتن محتوا و مطالب همچنین پخش فیلم و گذاشتن پیوند فعالیت و حضور داشته باشید.
وی اضافه کرد : آمادگی داریم در همایش ها از طریق تولیدات فرهنگی و سخنان آموزشی شما به عنوان کارگاه برنامه ریزی کنیم.
این هیات با آیت الله اعرافی مدیر حوزه علمیه برادران کشور دیدار و گفتگو کرد.
آقای دکتر مسجدی دبیرکل و آیت الله معین شیرازی و رئیس هیئت مدیره که در راس هیئتی از مسئولین جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران به منظور دیدار با مدیران حوزه ی علمیه خواهران و برادران کشور سفر کرده بودند با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه از برکات معنوی زیارت این بانوی مجلله استفاده کردند.
در حاشیه این سفر مقدر شدبه دفتر استان قدس هدایت و از فیض معنوی این امام همام بهره برده شود.
در دفتر آستان قدس رضوی استان قم آقای تکیه ای مسئول این دفتر گفت : ما به این محل بیت الرضا(ع) می گوییم و  از برکات معنوی امام  هشتم زنده و مشغول خدمت هستیم.
وی از تشریف فرمایی آقای دکتر مسجدی و هیات همراه تشکر کرد و گفت : حضور شما بیانگر تشویق ما جوانان است و شما در بیت الرضا (ع) قدم گذاشتید انشالله از برکات این نام بهره ببریم.
آقای تکیه ای نماینده استان قدس رضوی در استان قم آمادگی خود را جهت همکاری با جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران اعلام کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association