شما اینجا هستید
اخبار » جاده سید مرتضی کاشمر رکورد استعمال قلیان را شکسته است

محمد سعید ایمانی ظهر امروز در شورای سلامت و امنیت غذایی که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، در خصوص وضعیت عرضه قلیان در کاشمر گفت: متاسفانه تمامی واحدهای صنفی جاده سید مرتضی قلیان عرضه می کنند.
وی با اعلام اینکه تمامی این مکانها دارای مجوز هستند، بیان کرد: متاسفانه وقتی از آنها سوال می شود می گویند  کسی تاکنون به ما مراجعه نکرده که بگوید نباید قلیان عرضه کنید.
ایمانی با اشاره به اینکه عرضه قلاین آنقدرزیاد هست که بوی خانواده هایی که در بلوار وسط برای استراحت و تفریح می نشینند را آزار می دهد، افزود: متاسفانه برای برخورد قدرت اجرایی نداریم و باید نیروی انتظامی ورود کند.
وی همچنین از عرضه غیر بهداشتی آش در بلوار سید مرتضی انتقاد کرد و گفت: باید بهداشت نظارت بیشتری داشته باشد.
ایمانی با بیان اینکه باید در راستای رفع مشکلات تیم های مشترکی تشکیل شود، افزود: متاسفانه در محل جمعه بازار هم اجناس خوراکی مانند ماست، خرما و خیارشور و … به صورت غیر بهداشتی عرضه می شود.
در ادامه رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشمر در خصوص وضعیت دفع فاضلاب شهرک صنعتی گفت: چون اجرای تصفیه خانه مرکزی شهرک زمان بر بوده و اعتبارات بسیار مورد نیاز داشت در اولین اقدام ورودی فاصلاب کلیه واحدها مسدود شد و هر واحد داخل خود واحد فاضلاب را مدیریت کند.
مهدی جمعه پور با اشاره به اینکه فاضلاب در قبل جمع آوری و در منطقه ای رها سازی می شد، افزود: اگر فاضلاب الاینده به درستی جمع آوری شود معضل به صورت مسکن حل می شود ولی سیتسم فاضلاب شهرک صنعتی باید زودتر راه اندازی شود.
وی با بیان اینکه اکنون فاضلاب شهرک صنعتی به یک معضل تبدیل شده است، افزود: در بالادست این شهرک چندین قنات قرار دارد که نگران کننده است

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association