شما اینجا هستید
اخبار » نشست دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان در جهت همکاری‌های مشترک علمی و اجتماعی

طی این نشست زهرا صدر مسئول واحد زنان جمعیت به ارائه توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات در حوزه‌ی ارتقای سلامت جامعه پرداخت و بیان نمود که این سازمان مردم نهاد همواره پذیرای دانشجویانی است که می‌خواهند در این حوزه فعالیتِ پژوهشی داشته باشند. وی تأکید کرد این نهاد که هیچ‌گونه کمکی را از آنها دریغ نخواهد کرد، همواره در تلاش است که زمینه‌ی همیاری‌های علمی-پژوهشی و تحقیقات دانشجویان را فراهم نماید.
همچنین در این جلسه ریاست دانشکده به ظرفیت‌های بالقوه و بالفعلِ گروه‌­های آموزشی و زمینه­‌های مشترک همکاری با جمعیت در خصوص پیشگیری، کنترل و مبارزه با استعمال دخانیات اشاره کرد. وی انجام پروژه­‌های مشترک فی‌مابین دانشکده و جمعیت را عاملی برای ایجاد انگیزه‌ی مضاعف در دانشجویان و گام بزرگی در راستای هدف خدمت رسانی به جامعه دانست.
لازم به ذکر است معاون اداری مالی دانشکده پرستاری و مامایی ضمن اعلام وصول ۲۶ عنوان و ۸۲ نسخه کتاب اهدایی دکتر محمدرضا مسجدی دبیرکل جمعیت در حوزه موضوعی دخانیات به کتابخانه دانشکده، از این اقدام فرهنگی تقدیر و تشکر نمود.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association