شما اینجا هستید
اخبار » حضور فعال فرآموز نفس پاک «جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان» شعبه قم در میان کودکان با آموزش “نه به دخانیات”

«مرکز فرآموز نفس پاک» شعبه استان قم «جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان» با اجرای ویژه‌برنامه‌ای با عنوان “نه به دخانیات” میزبان کودکان در بوستان شهید بنیادی شهر قم گردید.
واحد فرآموز «جمعیت» با اجرای نمایش عروسکی شاد و موزیکال، اجرای مسابقه در بین کودکان، پخش اجرای موسیقی زنده با هدف آشنایی کودکان با آسیب‌های مواد دخانی و آگاه سازی خانواده‌ها از مضرات دخانیات و در نهایت، پیشگیری و کنترل مصرف دخانیات، این ویژه‌برنامه را با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی استان قم برگزار نمود. لازم به ذکر است که این برنامه با استقبال کم‌نظیری از سوی والدین و فرزندانشان روبه‌رو شد. یادگیری همراه با موسیقی و بازی، اثرات عمیق‌تر و ماندگارتری نسبت به روش‌های آموزشیِ مرسوم برکودکان دارد که این روش یکی از اهداف «جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در نسل‌های آینده است.
همچنین همزمان با افتتاحیه نمایشگاه قرآن و عترت، واحد فراموز نفس پاک «جمعیت» در استان قم، در قسمت ناشران کودک و نوجوان، برنامه‌هایی از قبیل تآتر موزیکال، اجرای نمایش عروسکی، پخش موسیقی زنده و…برگزار نمود. هدف از اجرای این برنامه آشنایی کودکان و نوجوانان با مضرّات مواد دخانی و آموزش “نه گفتن به قلیان و سیگار” بود. مرکز فرآموز نفس پاک که یکی از واحدهای «جمعیت مبازره با استعمال دخانیات ایرانیان» است، با حضور فعالش اثبات نمود که می‌تواند در زمینه‌ی رشد و ارتقای فرهنگ عمومی و “مبارزه با استعمال دخانیات از سنین کودکی” نقش مهمی را ایفا کند. همچنین در کنار برنامه‌های اصلی، غرفه‌های جانبیی از جمله نقاشی، طراحی چهره و.. توسط سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم برای مخاطبان گروه سنی کودک برپا شد.

« روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایرانیان»

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران | Iranian Anti Tobacco Association