اخباراخبار جمعیتویژه

برگزاری اولین دور مسابقات دو فرا استقامت پاک

اولین دور مسابقات دوی فرا استقامت(۲۱ کیلومتر) پاک با عنوان سواد ورزشی گامی به سوی زندگی عاری از دخانیات امروز چهارشنبه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
بنا به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران: این مسابقه با همت جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و موسسه ورزشی آریا فتیان و همکاری استادیوم آزادی و شبکه ملی پیشگیری بیماری های غیر واگیر در دو رده آقایان و بانوان برگزار شد.
براساس همین گزارش، تعداد ۱۳۰دونده از آقایان و ۴۰ دونده از بانوان که در سطح ملی و کشوری صاحب مقام بودند به رقابت پرداختند.
این گزارش می افزاید: دوندگان خوب کشورمان که در هوای آفتابی دویدند رکوردهای خود را شکستند.
در این دور از مسابقات به پنج نفر اول جوایزی اهدا شد.

نفرات اول تا پنجم خانم ها عبارتند از پریسا عرب، فاطمه سرشتی، ساناز پرهیزی، زینب احمد پور و عالمه جباری که به ترتیب ۵، ۱،۲،۳ میلیون تومان و نفر پنجم پانصد هزار تومان اهداء شد.

همچنین نفرات اول تا پنجم آقایان عبارتند از: خلیل ناصری، جلیل ناصری، محمد جواد مرادی، منصور بیات و علی اکبر بدری به ترتیب ۱،۲،۳،۵ میلیون و نفر پنجم پانصد هزار تومان اهداء شد. لازم به ذکر است کلیه جوایز نقدی توسط خیرین جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات تامین و اهدا گردید.
قابل گفتن است در این دور از مسابقات طی یک قرعه کشی به دوندگان و همراهان و حاضرین به تعداد ۱۰ نفر هدیه ای اعطا شد.
این نکته قابل توجه است که از نفرات آخر ثمینه آذر نیا که همت کردند تا مسافت اعلام شده را طی کنند.
همچنین خانم روشنک باغبان با پای زخمی تلاش کرد مسابقه را به اتمام رساند و آقای محمد سعید مجیدی که از کبر سن و ۶۳ سال برخوردار بودند نیز تقدیر به عمل آمد.
در این دور از مسابقات هیئت امناء و مدیره و مسئولین جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و شبکه پیشگیری از بیماری های غیر واگیر و موسسه ورزشی آریا فتیان، همچنین آقای دکتر رمضی رئیس فدراسیون ورزش های کارگری، آقای مهندس ولی زاده مسئول ستاد کشوری مبارزه با دخانیات وزارت بهداشت و شهرداری تهران حضور داشتند.
تاکید می شود تعدادی از دوندگان که خود قبلا به دخانیات مبتلا بودند با ترک این ماده مضره سلامت خود را بازیافته و با شرکت در مسابقات ورزشی دارای مقام شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟