آموزشاخباراخبار استان ها و نمایندگای هااخبار جمعیت

آموزش غیرمستقیم مضرات دخانیات با مسابقات مجازی طراحی جدول

با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا و تعطیلی مدارس، نمایندگی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در شهرستان ورامین برخی از فعالیت‌های آموزشی خود را در خصوص طرح پاد- گامی به سوی شهر بدون دخانیات (پیشگیری از استعمال دخانیات) به صورت مجازی و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌کند.

از سری فعالیت‌های مجازی این نمایندگی، طراحی مسابقه جدول با موضوع دخانیات، برای آموزش غیرمستقیم از طریق فضای مجازی در سه مرحله ۶، ۱۳ و ۲۸ آذرماه با مشارکت گسترده پادیاران (سفیران سلامت) انجام شد و در مجموع بیش از ۱۵۰ نفر از پادیاران در این مسابقات به رقابت پرداختند.

این سری مسابقات که برای افزایش سرعت عمل در آموزش مطالب، ایجاد انگیزه و شوق یادگیری در دانش آموزان و همچنین استفاده بهینه از وقت و امکانات موجود برگزار شد، در مجموع ۳۸ نفر از پادیاران امتیاز لازم را کسب نمودند که به قید قرعه در هر مرحله به ۹ نفر جوایزی اهدا شد.

همچنین علاوه بر مسابقه جدول مسابقه استعدادیابی در زمینه‌ نویسندگی  و نامه به یک فرد سیگاری برگزار شد که در این مسابقات نیز به ۶ نفر جوایزی اهدا شد.

 با توجه به استقبال خوب پادیاران از این مسابقات و درخواست‌های مکرر آنان، همچنین تأثیر مثبت آن در زمینه آموزش مضرات دخانیات، مقرر شد هر هفته یک مسابقه برای پادیاران برگزار گردد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن