معرفی واحد عضوگیری و امور داوطلبان

یکی از مهم‌ترین ارکان فرهنگ‌سازی، کنترل و پیشگیری از مصرف دخانیات در تمام نقاط دنیا، نیروهای داوطلب مردمی هست که با هر شغل و سمتی، بخشی از اوقات فراغت خود را وقف ارتقای کنترل، آموزش و پیشگیری از مصرف دخانیات می‌کنند.

بسیاری از افراد بنا بر انگیزه‌ها و علایق خود، تمایل دارند در گروه‌های اجتماعی شرکت کنند و توانایی خود را در اختیار نهادهای مردمی قرار دهند. این فعالیت داوطلبانه برای هر دو طرف بسیار ارزشمند است و فرصت خوبی برای بهره‌برداری در جهت رسیدن به اهداف است.

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات، به عنوان یک نهاد مردمی و عام‌المنفعه و با توجه به ضرورت آگاه‌سازی نوجوانان در مقابل استعمال دخانیات و هجمه‌های فرهنگی علیه آنها، برخی اهداف خود را با همکاری نیروهای داوطلب انجام می‌دهد.

داوطلبان با تکمیل فرم مشخصات و پس از بررسی توانایی‌ها و علایق ایشان توسط مسئولین ذیربط، عضو افتخاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات می‌شوند.

پرواضح است که فعالیت‌های داوطلبانه همواره با افرادی شکل می‌گیرد که از روحیه والای ایثار و خدمت به خلق و جامعه برخوردارند، ولی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات نیز در عمل به «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» و به‌پاس قدردانی از نیت خیرخواهانه این افراد، امتیازاتی در نظر خواهد گرفت.

داوطلب گرامی ضمن تشکر از شما در صورتی که مایل به عضویت در این موسسه هستید، خواهشمند است اطلاعات خواسته‌شده در فرم الکترونیکی زیر را به درستی درج و ارسال فرمایید.

فرم عضویت در موسسه

  • لطفا عددی بین ۱ تا ۳۰ وارد نمایید.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg.
    متقاضی محترم جهت درج تصویر شما بر روی کارت عضویت ، فایل مناسب پرسنلی در ابعاد ۴*۳ را در این قسمت بارگذاری فرمایید.