واحد ارتباط با حوزه‌های علمیه، ائمه جمعه و جماعات

معرفی واحد ارتباط با حوزه‌های علمیه، ائمه جمعه و جماعات

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران باهدف گسترش فعالیت‌های خود در زمینۀ اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی عمومی در راستای جامعه سلامت محور و استفاده از تریبون روحانیت این واحد را راه‌اندازی کرد. این واحد با ایجاد ارتباط با مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و برادران، جامعه مدرسین حوزه، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و … با همکاری جامعه روحانیت در تلاش است تا مردم را از مضرات همه‌جانبه دخانیات مطلع سازد.

شایان‌ذکر است این واحد تاکنون همکاری‌های بسیار خوب و چشمگیری با حوزه‌های علمیه برادران و خواهران و همچنین ائمه جمعه و جماعات و تولیت بقاع و اماکن متبرکه داشته است.

همچنین این واحد با ارتباط با حوزه‌های علمیه خواهران و همکاری این حوزه تا با واحد زنان قصد در آگاه‌سازی بانوان ایران اسلامی به عنوان مربیان جامعه و تربیت‌کننده نسل‌های آتی را دارد.

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات بر آن است که در کنار یاری‌گرفتن از مراکز بهداشت و سلامت، از جامعه روحانیت نیز یاری بگیرد و با استمداد از نقش مؤثر روحانیت در جامعه، گام بلند و مستحکم‌تری برای فرهنگ‌سازی عدم استعمال دخانیات در ایران بردارد تا آرزوی داشتن ایرانی سالم و بدون دخانیات را محقق سازیم.

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات از آغاز تأسیس با دفتر مقام معظم رهبری، مراجع معظم تقلید، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت محترم، همکاری و ارتباط داشته است و این امر توسط «واحد ارتباط با حوزه‌های علمیه و ائمه جمعه کشور» در جمعیت انجام می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟