اخباراخبار جمعیتویژه

دعوت همه‌جانبه از مدارس برای بازدید از فراموز نفس پاک/ فراموز به‌طور دائم فعال باشد

دکتر لواسانی تأکید کرد:

روز سه‌شنبه ۲۲ فروردین‌ماه سال جاری دکتر محسن لواسانی ، مشاور کمیته اجتماعی شورای شهر تهران- روانشناس و مشاوره خانواده به همراه خانم دکتر اسماعیلی مدیر سلامت منطقه ۶ و علی عطا طاهری مدیر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از «فر آموز نفس پاک» بازدید به عمل آورد و از فعالیت‌های این مرکز استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی «جمعیت»، مشاور کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در جریان بازدید از کارگاه‌های مختلف مرکز فرآموز نفس پاک ضمن تشکر از تلاش مربیان این مرکز گفت: تلاش مربیان این مرکز از منظر نوع محتوا ارائه‌شده برای مخاطب قابل‌تقدیر است.

وی تأکید کرد: باید زمینه حضور دانش آموزان مدارس مختلف که مخاطبان اصلی این مرکز هستند را با برنامه‌ریزی و انجام اقدام لازم فراهم کرد تا به‌طور دائم و همیشگی فعال باشد.خروجی برنامه‌های فر آموز باید ملموس و توام با اثرگذاری لازم در رفتار بچه‌ها باشد چراکه استقبال دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت.

دکتر لواسانی عنوان کرد: مرکز فراموز نفس پاک جزو مراکزی است که نسبت به تخصص خود فعالیت‌های مؤثری را برای جامعه مخاطب خود انجام می‌دهد.واژه فر آموز تغییر رفتار و الگو را نشان می‌دهد به‌طوری‌که افراد پس از فراگیری آموزش‌های مؤثر توسط مربیان به‌محض خروج از این مرکز تغییر رفتار و الگو را  به‌خوبی حس و درک خواهند کرد.

وی در خاتمه گفت: به‌منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر دانش آموزان از مزایای کارت همیار سلامت این مرکز در مراکز آموزشی، فرهنگی، هنری و تفریحی تلاش می‌شود که با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط مانند شهرداری، سینما و… تعامل و هماهنگی لازم صورت پذیرد.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟