اخباراخبار جمعیتاخبار فرآموزفرآموز نفس پاک

بازدید اداره کل سلامت شهرداری تهران از مرکز فراموز نفس پاک

مدیرکل سلامت شهرداری تهران: برنامه‌های مرکز فرآموز باید توسعه داده شوند.

دکتر صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران،  دکتر خانکی معاون آموزش و همکاری‌های بین بخشی، مرادی رئیس آموزش اداره کل سلامت شهرداری تهران با هیئت همراه در تاریخ سیزدهم دی‌ماه از مرکز فراموز نفس پاک جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، در این دیدار مدیرکل سلامت شهرداری تهران، ضمن تأکید بر اهمیت انزجار کودکان از دخانیات و یادگیری مهارت‌های زندگی ازجمله مهارت نه گفتن، با تحسین شیوه آموزش مرکز فرآموز اظهار داشت: این مرکز با حمایت مالی می‌تواند به‌روزآوری شود و هنرهای خلاقانه و به‌روز را در آموزش استفاده کرده و آن را عمومی‌تر و گسترده‌تر ارائه دهد.

دکتر خانکی ضمن اعلام آمادگی برای تبلیغات محیطی در زمینه کنترل و پیشگیری از استعمال دخانیات در سطح شهر تهران، همکاری در ارائه برنامه‌های فرآموز در پارک‌های تفریحی شهر تهران و همچنین حمایت از تولید برنامه‌های فرهنگی-آموزشی و رسانه‌ای، بر تمدید تفاهم‌نامه سالانه تأکید کرد.

در ادامه این دیدار نیز جلسه‌ای با حضور مدیران اداره کل سلامت شهرداری تهران و مدیران «جمعیت» برگزار شد. علی طاهری مدیر اجرایی جمعیت ضمن تشریح فعالیت‌های «جمعیت» و مرکز فراموز نفس پاک از بدو تأسیس تاکنون، با تأکید بر تداوم آموزش‌ها تا سنین جوانی، خواستار تداوم این جلسات و ایجاد اتاق فکر مشترک بین طرفین شد و ابراز امیدواری کرد: پیشنهادهای مطرح‌شده در این خصوص اجرایی گردد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟