اخباراخبار جمعیتویژه

بازدید مدیران و کارکنان جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از موسسه خیریه کرامت

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر ۷ بهمن‌ماه از بخش‌های مختلف موسسه خیریه کرامت و واحدهای اداری این مجموعه در شهرری بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی «جمعیت» در این بازدید که با حضور حاج حسین سلیمانی، آقای  مولایی، خانم غفاری  و سایر مسئولان و اعضای هیئت‌مدیره موسسه کرامت صورت گرفت آقای مولایی عضو هیئت‌مدیره و خانم غفاری مدیرعامل این موسسه ضمن تشریح فعالیت‌ها و معرفی بخش‌های مختلف موسسه کرامت، اهداف چشم‌اندازها، برنامه‌های آتی و طرح توسعه موسسه کرامت را ارائه دادند.

در این بازدید دکتر محمدرضا مسجدی دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و مدیرعامل شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر زمینه‌های همکاری با موسسه خیریه کرامت را برسی نمود و بر همکاری با مؤسسات این‌چنینی و توان افزایی سمن‌ها تأکید کرد.

دکتر مسجدی نیز  ضمن معرفی و تشریح فعالیت های «جمعیت»، به بررسی زمینه های مشترک همکاری  پرداخت و در ادامه از موسسه کرامت به عنوان یکی از موفق‌ترین موسسه‌های خیریه کشور یادکرد و اظهار داشت، این موسسه با فعالیت‌های بی‌شمار و عام‌المنفعه خود باید در سطح بین‌المللی معرفی و مطرح گردد. و ی ابراز امیدواری کرد فعالیت‌های این موسسه در سراسر کشور گسترده شود تا تمام اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد کشور از خدمات آن بهره‌مند گردند.

شایان‌ذکر است در این بازدید که تمامی همکاران واحدهای «جمعیت» و شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر حضور داشتند از بخش‌های مختلف موسسه خیریه کرامت شامل مدارس مقاطع پیش­ دبستانی، دبستان، دبیرستان، دارالقرآن، کتابخانه، ورزشگاه و همچنین مرکز درمانی این موسسه بازدید به عمل آمد و مورد تأیید و تشویق بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بازدید از موسسه کرامت
جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران

شایان‌ذکر است در پایان این بازدید تفاهم‌نامه چندجانبه به امضای دکتر محمدرضا مسجدی به نمایندگی از «جمعیت»، شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر، بنیاد نیکوکاری فردوس و بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان و خانم فاطمه غفاری مدیرعامل موسسه خیر کرامت، رسید و مقرر شد، این مؤسسات با همپوشانی و توان افزایی در راستای اهداف مشترک سلامت محور و فرهنگی-اجتماعی به فعالیت بپردازند.

 وب سایت موسسه خیریه کرامت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟