اخباراخبار جمعیتفرآموز نفس پاک

مدرسه، گامی به سوی شهربدون دخانیات

مدارس رباط کریم میزبان اجرای طرح "پاد" وبرنامه "فرآموز نفس پاک"

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در راستای تحقق شعار” مدرسه، گامی به سوی شهر بدون دخانیات” همچون سالهای گذشته اجرای طرح پاد و برنامه فرآمو نفس پاک را این بار در مدارس شهرستان رباط کریم آغاز کرده است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، در راستای آگاهی بخشی و آموزش کودکان و نوجوانان درباره مضرات دخانیات، اجرای طرح پاد برای دانش آموزان (دوره اول متوسطه) و برنامه فرآموز نفس پاک در مدارس ابتدایی ( پایه اول تا ششم ) شهرستان رباط کریم آغاز شد.
فاطمه متین خواه، مدیر مرکز فرآموز«نفس پاک» جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در گفتگو با واحد روابط عمومی اظهار کرد: این مرکز با هدف افزایش آگاهی کودکان از مضرات دخانیات و حفاظت از خود در برابر دود دخانیات راه اندازی شده است.
وی افزود: فعالیت‏های این مرکز شامل اجرای برنامه آموزشی در قالب نمایش عروسکی، مسابقه و… ویژه گروه سنی کودکان برای تأثیرگذاری و آشنایی بیشتر با راهکارهای پیشگیرانه از استعمال دخانیات است.
مدیر مرکز فرآموز «نفس پاک» بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه با اداره کل آموزش و پرورش استان تهران مقرر شد که در مدارس دوره ابتدایی پایه اول تا ششم شهرستان رباط کریم، برنامه فرآموز نفس پاک اجرایی شود.
وی افزود: درحال حاضر روزانه در دو مدرسه پایه ابتدایی شهرستان رباط کریم برنامه فرآموز نفس پاک اجرا می‏شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟