اخباراخبار فرآموزفرآموز نفس پاکویژه

حرکت به سمت «جامعه بدون دخانیات»

دکتر صادقی در بازدید از «مرکز فرآموز نفس پاک» تأکید کرد:

روز یکشنبه یکم آبان ماه سال جاری دکتر محمدحسین صادقی دادیار دادسرای دیوان عالی و مدیرکل دفتر پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی معاونت حقوق عامه دادستانی کل کشور به همراه علی عطا طاهری مدیر اجرایی و حجت‌الاسلام علیرضا رباطیان مدیر واحد ارتباط با حوزه جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از «فرآموز نفس پاک» بازدید به عمل آورد و از فعالیت‌های این مرکز استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی «جمعیت»، مدیرکل دفتر پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی معاونت حقوق عامه دادستانی کل کشور در جریان بازدید از کارگاه‌های مختلف مرکز فرآموز نفس پاک ضمن تشکر از تلاش مربیان این مرکز گفت: امیدواریم که با تلاش‌های انجام‌شده به سمت جامعه بدون دخانیات حرکت کنیم.

صادقی تأکید کرد که خروجی برنامه‌های فرآموز باید ملموس و توام با اثرگذاری لازم در رفتار بچه‌ها باشد چراکه استقبال دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت.

وی عنوان کرد که علاوه بر آموزش‌وپرورش، سازمان بهزیستی هم می‌تواند به دلیل فعالیت در حوزه آسیب‌های اجتماعی، جامعه مخاطب مربوطه را برای بازدید از مرکز فراموز نفس پاک دعوت کند.

دادیار دادسرای دیوان عالی، بر ارتقای فضای آموزشی مرکز فرآموز نفس پاک تأکید کرد و گفت: باید مرکز فرآموز نفس پاک فضایی را مختص ارائه آموزش‌های ضد دخانی به قشر نوجوان در معرض آسیب‌های اجتماعی در نظر گیرد.

در خلال این بازدید، توضیحاتی توسط فاطمه متین خواه- مدیر و کارشناسان و مربیان  فرآموز در خصوص فعالیت‌های پیشگیرانه مرکز و سن بازدیدکنندگان (دوره ابتدایی) ارائه شد.

متین خواه بر لزوم تعامل سازمانی هرچه بیشتر نهادها با مرکز فرآموز نفس پاک تأکید کرد و گفت: در بسیاری از موارد، دانش ‏آموزان پس از  پایان یافتن ارایه برنامه‌های شاد و آموزشی مربیان فرآموز در کارگاههای اتاق نمایش، نقاشی، انیمیشن، دانستنیها، قصه گویی و ورزش اظهار خوشحالی می‏کنند و امکان حضور دوباره را در این محل درخواست دارند لذا با توجه به این ظرفیت انتظار می‌رود آموزش‌وپرورش همکاری بیشتری را با این مرکز داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟