اخباراخبار استان ها و نمایندگاناخبار جمعیتواحد پادویژه

کارگاه آموزشی طرح پاد در دبیرستان پسرانه جعفری تهرانی منطقه ۱۲

روز سه‌شنبه ۳ بهمن سال جاری، کارگاه آموزشی طرح پاد (پیشگیری استعمال دخانیات) با همکاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و  کادر آموزشی دبیرستان پسرانه نوین منطقه ۱۲در این مدرسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «جمعیت»، در این کارگاه خانم عابدی  مدرس طرح پاد،در آغاز به معرفی طرح پاد و جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات و اهداف آن طرح پرداخت و در ادامه به شرح مراحل طرح و نحوه اجرا اشاره کرد. در این مرحله دانش آموزان پایه هفتم با طرح آشنا و دانش آموزان داوطلب طرح پاد ثبت‌نام کردند.

کارگاه والدین نیز با حضور اولیاء دانش آموزان کلاس هفتم برگزار شد و بخش آموزش آشنایی با مضرات استعمال دخانیات از بعد روانشناختی توسط آقای لنچی تدریس شد.

کارگاه آموزشی طرح پاد در دبیرستان پسرانه دانش نوین منطقه ۴

گفتنی است؛ روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه سال جاری، کارگاه آموزشی طرح پاد (پیشگیری استعمال دخانیات) با همکاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران و  کادر آموزشی دبیرستان پسرانه دانش نوین منطقه ۴ در این مدرسه برگزار شد.

در این کارگاه حمیدرضا شاهسون  دبیر اجرایی طرح پاد،در آغاز به معرفی طرح پاد و جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات و اهداف آن طرح پرداخت و در ادامه به شرح مراحل طرح و نحوه اجرا اشاره کرد. در این مرحله دانش آموزان پایه هفتم با طرح آشنا و دانش آموزان داوطلب طرح پاد ثبت‌نام کردند.

کارگاه والدین نیز با حضور اولیاء دانش آموزان کلاس هفتم برگزار شد و بخش آموزش آشنایی با مضرات استعمال دخانیات توسط آقای شاهسون تدریس شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟