اخباراخبار استان ها و نمایندگاناخبار جمعیت

برنامه‌ریزی  فعالیت‌های جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در شیراز

در جلسه‌ای که ۲۲ تیرماه ۹۹ در دفتر جمعیت با حضور دکتر مسجدی دبیر کل «جمعیت»، حمیدرضا شاهسون مدیر امور شهرستان‌ها و سایر مدیران «جمعیت» تشکیل شد، خانم شجاعی مدیر موسسه ترنم زیبای محبت واقع در شهر شیراز، برای همکاری با «جمعیت» اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی «جمعیت»، در این دیدار دکتر مسجدی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود خصوصاً دخانیات گفت: کاهش سن مصرف دخانیات و شیوع آن در بین نوجوانان و جوانان بسیار نگران‌کننده است.

وی افزود: ما از تمامی مؤسسات، نیروهای مردمی محبوب، مدیران شهری و نهادهایی که تمایل به فعالیت در این راستا دارند دعوت می‌کنیم، با هم‌افزایی و همکاری جوانان و نوجوانان را از مصرف دخانیات که دروازه ورود به اعتیاد است دور نگهداریم.

دبیر کل «جمعیت»، ضمن قدردانی از فعالیت‌های خیرخواهانه موسسه ترنم زیبای محبت، ابراز امیدواری کرد با انجام فعالیت های مشترک در زمینه آسیب های اجتماعی، سلامت محور ضد دخانی و با تشکیل شورای برنامه‌ریزی در آینده نزدیک بتوانیم شعبه جدید «جمعیت» را در شیراز افتتاح کنیم.

شجاعی مدیر موسسه ترنم زیبای محبت، با اشاره به آمار نگران‌کننده آسیب‌های اجتماعی خصوصاً در بین نوجوانان گفت در این زمینه نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش بیشتری وجود دارد تا جامعه سالم و پویایی داشته باشیم.

وی ضمن استقبال از همکاری با «جمعیت» و عقد تفاهم‌نامه همکاری گفت: هرچند مافیای دخانیات بسیار پرقدرت برای حفظ منافع خود ایستاده است، اما ما نیز با همکاری «جمعیت» و گروه‌های مردمی برای حفظ سلامت فرزندان این سرزمین از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

حمیدرضا شاهسون مدیر امور شهرستان‌های «جمعیت»، در پایان گفت: در آینده نزدیک با بررسی ظرفیت‌ها و شناسایی مناطق پرآسیب شیراز، هر چه سریع‌تر فعالیت‌های ضد دخانی را با همکاری خانم شجاعی بعنوان نماینده امین جمعیت در این شهر شروع خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم گامی در راستای سلامت مردم برداریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟