اخباراخبار جمعیتویژه

غرفه مبارزه با استعمال دخانیات در نمایشگاه کتاب

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در سی و سومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، بازدیدكنندگان را به مقابله با استعمال دخانیات دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت،همزمان با گشایش سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب ازعصرروزسه شنبه ۲ اردیبهشت ماه درمصلای امام خمینی(ره)، جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات نیز در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

با توجه به استقبال مردم از برگزاری نمایشگاه کتاب، جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران پیرورسالت خویش مبنی بر افزایش آگاهی عمومی با مضرات استعمال دخانیات و ارایه راهکارهای ترک آن ، همانند سال‏های گذشته از فرصت برگزاری این نمایشگاه، برای تحقق این هدف ارزشمند استفاده کرده و غرفه ای در این نمایشگاه برپا کرده است.

مهری حسنی، نماینده جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات دراین باره به روابط عمومی جمعیت،گفت: افزایش آگاهی مردم و بازدیدكنندگان از زیان‏های دخانیات وسیاست‏های كنترل آن جزو رسالت ما درجمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران است.

وی بیان کرد: وظیفه خود می‏دانیم از فرصت حضورنمایشگاه کتاب جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم، نسبت به عوارض دخانیات به ویژه سیگار و قلیان و واقعیات تلخ آن، استفاده کنیم.

متصدی کلینیک ترک سیگارجمعیت مبارزه با استعمال دخانیات عنوان کرد: در طول برگزاری نمایشگاه کتاب، فعالیت‏های جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران از قبیل مشاوره ترک دخانیات، معرفی کلینیک کنترل ترک دخانیات، معرفی مرکزفرآموزنفس پاک و… به بازدیدکنندگان و مراجعین محترم بیان می‏شود.

وی افزود: درمدت زمان برگزاری نمایشگاه کتاب به بازدیدكنندگان ازغرفه جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات بروشور و کاتالوگ با موضوع مضرات دخانیات، سیگار و قلیان و همچنین نشریه کارت قرمز عرضه شده است.

گفتنی است؛ سی و سومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران كه از۲۱ اردیبهشت ماه آغاز شده است تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟