اخباراخبار استان ها و نمایندگانویژه

اولین مانور و کمپین ضد دخانی طرح پاد در سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹

دخانیات و کرونا دغدغه جمعیت مبارزه با دخانیات، طرح پاد در ورامین پیشگام مبارزه با دخانیات برای دوری از کرونا

به گزارش روابط عمومی جمعیت مبارزه با دخانیات، نمایندگی «جمعیت» در ورامین، اولین کمپین طرح ملی پاد (پیشگیری از استعمال دخانیات در دانش آموزان) در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ هشتم آبان ماه مصادف با میلاد رسول اکرم (ص)، با مشارکت پایگاه بسیج حضرت رقیه و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با حضور اعضای فعال جمعیت و کادر اجرایی و سفیران و پادیاران «جمعیت» و جمع کثیری از مردم، در پارک خانواده شهرستان ورامین برگزار شد.

در این مراسم که با محوریت نه به دخانیات و نه به کرونا برگزار شده بود، با قرائت دعای توسل جهت شفای بیماران به ویژه بیماران کرونایی و مولودی‌خوانی به مناسبت میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) انجام شد.

 همچنین کادر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان ورامین به همراه پادیاران در اجرای ” کمپین من ماسک می‌زنم”، با اهدای ماسک به افراد حاضر در برنامه و آموزش نحوه صحیح استفاده از ماسک در جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیانشان پرداختند.

 در ادامه برنامه ضمن آموزش و اطلاع‌رسانی از مضرات دخانیات و راه‌های دوری از دخانیات و همچنین تأثیرات آن بر بیماری مرگبار کرونا، از فعالان طرح پاد و همچنین از تلاش‌های جمعیت در راستای پیشگیری از استعمال دخانیات و بیماری کرونا، با اهدای لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.

پاد
جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران
پاد
جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟