اخباراخبار جمعیتاخبار فرآموزفرآموز نفس پاکویژه

اجرای تئاتر شاد و آموزشی توسط فرآموز نفس پاک برای دانش آموزان

در دومین روز از هفته سلامت صورت گرفت؛

همزمان با  آغاز «هفته سلامت»مرکز فراموز نفس پاک  جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران با همکاری اداره سلامت شهرداری منطقه ۶ تئاتر آموزشی در مدارس سطح منطقه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی «جمعیت» ؛ روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه سال جاری  مرکز نفس پاک در دومین روز هفته‌ی سلامت در راستای آگاهی بخشی و آشنایی  دانش آموزان با مضرات استعمال دخانیات در دو مدرسه بنت‌الهدی و شهدای رسانه حضور پیدا کرد.

فراموز نفس پاک در سانس اول ساعت ۹ صبح با اجرای برنامه در مدرسه دخترانه بنت‌الهدی برای پایه اول تا سوم برنامه‌ی خود را اجرا کرد و تعداد ۱۵۰ نفر مخاطب  این برنامه بودند.

در سانس دوم،فرآموز در ساعت ۱۱ مهمان مدرسه شهدای رسانه بود و تعداد ۱۲۰ نفر از پایه‌های اول و دوم دختران نظاره‌گر برنامه بودند. در پایان با معرفی مرکز نفس پاک و عضوگیری دانش آموزان مرکز نفس پاک خدمات رایگان خود را به آن ها عرضه کرد.

 

 

یاد آور می شود؛ روز شنبه نهم اردیبهشت‌ماه سال جاری، مربیان مرکز فر آموز نفس پاک «جمعیت » در مدرسه دخترانه رقیه حضور پیدا کردند و در راستای آگاهی بخشی و آشنایی  دانش آموزان با مضرات استعمال دخانیات با اجرای نمایش شاد و طنز عروسکی به آموزش‌های ضد دخانیاتی پرداختند.

گفتنی است؛ در طول اجرای برنامه فر آموز نفس پاک در این مدرسه نزدیک به ۲۰۰ نفر از دانش آموزان پایه اول تا ششم تحت آموزش  قرار گرفتند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
چطور میتونم بهتون کمک کنم ؟